utorok 31. júla 2018

letné čítanie
Kúpaliska preplnené, voda príjemnej kúpacej teploty, proste leto v plnom prúde. Horúčavy okolo 30st. udreli aj na Bratislavu. Deti už netreba strážiť (občas im len treba pochváliť stojky vo vode a skoky do vody..) a tak pri vode trávim čas najradšej takto. S dobrou knihou v ruke. Moje letné nákupy teda vedú v prvom rade do kníhkupectva. Pri knihách celkom rada trpím, obľubujem silné príbehy a ako sa zdá, v poslednom čase aj talianskych autorov. Navyše o pár dní vyrážame do Talianska, takže ak sa v popiske knihy nachádza slovné spojenie "na slnečnej talianskej riviére.." na tutovku beriem.
Od českej autorky Aleny Mornštajnovej som knihu Hana čítala minulé leto, Slepú mapu mám už rozčítanú, výborné.
A keď sme už pri tých letných nákupoch, zohnať plavky, čo by sa mi páčili bol slušný oriešok. Zistila som totiž, že tie (čo mám) na bielom podklade sú veľmi nepraktické, kombinácia slnka, vody, soli atď farbám nijak neprospieva a po sezóne sú skoro na nič.
Zvolila som teda opäť čiernu. Hladala som len "vršok", keďže neutrálny "spodok" mám. Podrpsenku s veľkými bielymi bodkami som nakoniec kúpila vo Viedni v obchode Weekday a sú z recyklovaného polyamidu link tu.

plážová deka je H&M Home..
fotky na iPhone


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)