pondelok 4. júna 2018

Mezi Plútky


Celkom nedávno sme strávili 3 dni Mezi Plútky. Romanticko-turistický výlet len vo dvojici v oblasti Moravskoslezské Beskydy. Miesto ako vyšité pre milovníkov ticha, hôr a v neposlednom rade dobrého dizajnu. Pretože tento boutique hotel je vlastne veľký vidiecky dom so záhradou a prírodným bazénom, veľmi citlivo zrekonštruovaný s rešpektom k pôvodným materiálom, doplnený o jednoduchý dizajnový nábytok a doplnky. A aj keby bol hotel plne obsadený, stretnete max 8 ľudí, každý tu má chuť byť len ticho a užívať si atmosféru.
Na lepšom madraci som ešte nespala, mobil sa mi zapotil z toľkej krásy naookolo, stále som objavovala nové zákutia, nenachádza sa tu žiadny televízor (čo nám je úprimne jedno), zato som v bohatej knižnici objavila zaujímavé knihy o prázdninovej architekrúre a hneď som aj plánovala budúce leto..

Ak som vás zaujala, nechajte malé deti doma a vydajte sa autom z Bratislavy cca 2,5 hodiny na sever Mezi Plútky a nebudete ľutovať. Privíta vás majiteľka a dizajnérka, poradí všetko čo potrebujete vedieť o miestnom kraji a možno sa aj stretneme. Lebo sem sa budeme určite vracať (minimálne kým nepochodíme všetky okolité kopce, ako navrhol workoholik!).

Viac fotiek aj živé obrázky sú na instagrame v profile a videá v instagram highlights pod názvomm Mezi Plútky. 


oblečené mám nohavice Buffet aktuálna kolekcia, tričko Monki
fotky na iPhone


5 komentárov:

 1. Na tenhle hotýlek už si dlouho brousím zuby, vypadá to nádherně!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. musiš tam ísť! ani fotky nezachytia tú parádnu atmosféru :)..

  OdpovedaťOdstrániť
 3. to vyzerá prekrásne! a ten pokoj tam musí byť úplne super

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tohle místo patří k mým nejoblíbenějším, tohle je jen další kopanec se přinutit k tomu, udělat si konečně čas a pokochat se jím i osobně!!

  OdpovedaťOdstrániť
 5. osobne je to este 100x lepsie, musis vyskusat!! :)

  OdpovedaťOdstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)