utorok 23. januára 2018

A man #26Cillian Murphy v seriáli Peaky Blinders. Alebo Peaky fucking Blinders! Gangsterská sága, ktorá vás zavedie do drsného industriálneho Birminghamu 20. rokov minulého storočia. Cillian Murphy ako Tommy Shelby šéfuje rodine a gangu Peaky Blinders.
Má modré niekedy až priesvitné oči, hrozne drzí účes, vždy výborne padnúci oblek a kabát a debilnú čiapku (ktorú som ochotná akceptovať len chlapcom z Peaky Blinders!). Chodí mierne predklonený a nezmyselne pri tom máva rukami. To ako sa tvári, keď na ňho mieria zbraňou, ma dostáva do kolien... rovnako ako keď sa pozerá na jedinú ženu, ktorú miluje.
A ak vám mnou ospevovaný Cillian Murphy nič nehovorí, seriál ma množstvo výborne herecky obsadených postáv. Odporúčam napríklad ďalších bratov Shelbyovcov..
Trailer k prvej sérii tu.5 komentárov:

 1. Ale hovorí, ešte z geniálneho filmu Dievča s perlou:-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Cillian Murphy je skvelý vo všetkom, v čom hrá. Okrem fantastických Peaky Blinders aj vo filmoch Dunkirk, Anthropoid či In the Heart of the Sea. Je to veľmi talentovaný írsky herec s krásnymi modrými očami ( so blue that you can swim in them :) Anet

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ano, ano, len ako Tommy fuckin Shelby ma proste momentalne pristihol v takej nalade, ze az teraz som ho precitla dokonale .. no :))

   Odstrániť
 3. Cillian Murphy je bez debaty dobrý herec. Keby však v nejakom filme vymenil oblek za montérky, tak by to možno dalo celej jeho kariére iný rozmer:D
  https://www.oblecsadoroboty.sk/monterky-c9_66

  OdpovedaťOdstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)