pondelok 13. novembra 2017

autumn cut
"Mami a nechceš si do ruky zobrať nejaké listy? Bude to pekné!" navrhuje Dorota.. "a mami, skús dať nohu cez nohu, trochu sa natoč.. nie až tak! Je to neprirodzené," radí Tereza..
To je krátka ukážka ako prebieha fotenie s deťmi. Naučili sa do toho celkom mudrovať, ale musím uznať, že už začíname byť zohraté, netrvá nám to dlho a výsledok je obstojný. Musím im byť vďačná, lebo inak by som sa na vlastnom blogu asi ani neobjavovala.
Ešte krátko k fotke. Mám nový účes, čo už mnohí z instagramu iste viete. Kratší zostrih do kabátu. No a ešte som nesmierne pyšná na moje nové čižmy. Totiž nájsť nejakú zimnú obuv, ktorá nepremoká a aspoň trochu hreje a je navyše aj pekná, bol pre mňa nesplniteľný sen. Až kým som v londýnskom &otherStories neobula tieto čižmy. Zima, som pripravená!

kabát Zara, kabelka COS, rifle Mango, čižmy &otherStories
fotka na iPhone2 komentáre:

  1. Zostrih som si objednala na december, v modrom som sa odfotila, tiež s prekríženými nohami, na blog, aj stihla zmazať:o/, tiež podobný strih topánok, celokožené, nosím ich od leta!, do mokra som si zaobstarala červené pogumované coverse, v XX rokoch!, ináč niečo teplejšie na nohy v Boroch...som odkázaná na zoot, proste autizmus v rodine:-)

    OdpovedaťOdstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)