pondelok 9. októbra 2017

A man #25

Je to tak. David Beckham je fešák. Viem, nič originálne, ale občas sa rada a ochotne zaradím do obrovského davu fanúšikov. Why not?!
V jeho prípade pre mňa platí pravidlo - čím starší tým lepší. Má viac vrások, serióznejší výraz, lepší účes, strnisko, výrazné tetovanie.. predpokladám, že z jeho slávnej futbalovej kariéry mu zostalo aj vyšportované telo (to je vždy milý bonus)!
Navyše je to otec štyroch detí a za ženu má nemenej slávnu Victoriu Beckham, ktorá sa medzičasom vypracovala na uznávanú módnu dizajnérku. Kto by to bol povedal..

Fotky a styling Damian Foxe pre howtospendit.ft.com. Ak potrebujete viac týchto dychberúcich fotiek a chcete vedieť, čo má David presne na sebe, klikajte sem.
4 komentáre:

 1. Všímam si ich, nielen preto, že aj ja mám štyri deti...sú mi sympatickí, aj keď mi neušlo, že stále chudšia, hoci chic, Viktória, má oblejšiu dcérku a vyzerá to tak, že má menšie číslo riflí ako dcérka, nevadí, ale dosť často je malá vyfotená na ulici nielen s tatom, ale aj s nejakou maškrtou v ruke, hoci, tato ju nedávno prihlásil na futbal....?!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. aj ty máš 4??!! gratulujem :)

  presne toto som si na ich rodinke aj ja vsimla, uvidime ako dalej, ale (aspon podla soc.sieti) vidno, ze sa maju radi :))

  OdpovedaťOdstrániť
 3. On a Ronaldo jsou moji nejoblíbenější fotbalisti právě díky jejich krásným duším.

  OdpovedaťOdstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)