piatok 11. augusta 2017

Le HolidaysAko ste už podľa instagramu určite pochopili, sme na dovolenke. Prvá časť bola vysokohorská turistika v Julských Alpách, kde sme si pekne hrabli aj na dno a zistili svoje limity.. (fotky sú na instagrame).
Teraz sme v Chorvátsku (Ražanj), nakoľko sa tento rok presúvame našim autom. Pri výbere ubytovania dbám na istú estetiku, neznášam plastový nábytok na balkóne a prehozy na sedačke ma vyslovene odpodzujú.. Bývame v peknom, priestrannom apartmáne pár krokov od mora. Je tu veľká terasa s výhľadom, klimatizácia (ktorú sme s nadšením pustili a už sme všetci prechladnutí) a celkom ticho, dokonca to tu nie je ani tak preľudnené, na to že sme v Chorvátsku a ešte aj v auguste.
Sľúbila som link na ubytovanie, tu je. Musím však poznamenať, že je to oveľa drahšie, ako som bola ochotná minúť za ubytovanie v Chorvátsku, ale bolo treba rýchlo jednať a ešte k tomu v júni, tak to potom tak dopadne, čo už..
Takže ak máte chuť na viac slnka, bosích nôh, mora a výhľadov sledujte instagram a hlavne stories, kde máte vždy viac..

plavky a šilt je &otherStories
fotky na iPhone


2 komentáre:

 1. V júny?? Ach, ten slovenčino ;-)

  "Prevzaté podstatné mená mužského rodu jún, júl sa skloňujú podľa vzoru dub, iba v lokáli jednotného čísla majú namiesto prípony -e (v dube) príponu -i– v júni, v júli.

  Čítajte viac: http://jazykovaporadna.sme.sk/q/2800/#ixzz4qF12BXQ5

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. vdaka.. opravene, aj gramatika bola ocividne na dovolenke
   aj sa mi to zdalo na prvy pohlad divne, ale nuz dalej som nesklonovala... :)

   Odstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)