pondelok 12. júna 2017

Le London Hotel

Už sme v Londýne bývali všelikde aj horšie, aj lepšie, aj siedmy, aj piati, aj dvaja.. Ale zatial nebolo nad tento hotel.
The Grazing Goat som našla pochopiteľne cez The Monocle Travel Guide (snažím sa z ich ponuky vyberať hotely, ktoré nás celkom finančne nezruinujú..).
V samom centre mesta, na prízemí večer ožívajúci bar, na prvom poschodí reštaurácia a na ďalších poschodiach pár izieb. Na recepcii (na bare) dostanete kľúče (žiadne kartičky, ktoré nikdy nefungujú, jednoducho kľúče) od izby a od vchodových dverí.. klasickú recepciu nevedú a tak po zatvorení baru, dom proste zamknú.
Malý, útulný a veľmi súkromný hotel s perfektnou kuchyňou a atmosférou. Miestami máte aj pocit, že bývate na súkromí, až na to, že vám upracú a poskytujú aj room servis..
Nuž a krásna izba s king size bed (kde manžela za celú noc fakt nestretnete, ak nechcete) a kúpeľňa vybavená Aesop produktami! Asi viete, čím mi batožina oťažela na ceste domov (malé flaštičky Aesop produktov, akurát zbaliteľné do príručnej batožiny na palubu lieatadla)(že nie som jediná, čo si hotelovú kozmetiku občas pribalí aj domov!?).
Tak teda na romantiku vo dvojici hotel odporúčam! Zato aj viac motivačných fotiek a ešte viac je aj na instagrame.
A nie som pre pôrodom (to by som mala aj nohu viac širokú ako dlhú..), to len košeľa tak rada postáva.

fotky na iPhone
6 komentárov:

 1. krása...
  tento hotel = rýdzi londýn = poctivý anglický muž
  temný, šedastý, trocha zahmlený, ale šmrncovný takým tým elegantným anglickým spôsobom...
  enrú
  (ktorá miluje baked beans in tomato sauce)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Pěkný takový maličký historický hotýlek. Když jsme byli naposledy v anglii byli jsme ubytovaní přes airbnb. Cenově to vyšlo o něco levněji a nejlepší výhodu jsem viděl v tom pokecat si s místním, který nám dal tipy na zajímavá místa v okolí :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. cez airbnb chodime, ked cestujeme s detmi, viac sa to oplati a mame viac miesta a presne ako pises, pokecame s domacim :)
   ked ideme len dvaja, radi skusame aj novy hotel.. tento bol zatial moj favorit!

   Odstrániť

 3. This post will help the internet visitors for building up new website or even a weblog from start to end. yahoo mail sign in

  OdpovedaťOdstrániť
 4. However, when the mortgage is activated, the amortization becomes the result of all the factors, much like the total interest cost. mortgage calculator canada The following table lists historical average annual rates on mortgages rising for conforming 30-year mortgages. mortgage payment calculator canada

  OdpovedaťOdstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)