štvrtok 1. decembra 2016

shops in Prague


Book Therapy
Nila 

vonné sviečky v ingredients 


Vynechať v Prahe veľké obchodné reťazce a navštíviť menšie obchodíky s pekným výberom, to bol tentokrát môj hlavný cieľ.
Obchod Nila už možno poznáte. Pekný obchod s bytovými doplnkami a aj s oblečením či šperkami sa určite oplatí navštíviť. Aktuálne otvorili aj detskú verziu Nika Kids, plnú krásneho detského oblečenia prevažne od severských značiek a množstva menších doplnkov pre deti.
Terapiu knihou sľubuje novo otvorený obchod nie len s knihami Book Therapy, ktorý sa pyšní slušným kurátorským výberom. Minimalistický interiér a kútik aj s detskou literatúrou, plus niekoľko doplnkov. Určite navštívte a nechajte sa vyliečiť.
Na záver sme opäť navštívili obľúbený ingredients, kde to krásne voní už od pohľadu. Tu dostanete výbornú obsluhu, originálne a bežne nedostupné parfémy či kozmetiku (ja k nim chodím po Aesop). My sme si tentokrát odniesli vonné sviečky od nášho momentálneho voňavého favorita byredo. Hneď tri..
Určite je v Prahe ďalšie množstvo obchodíkov, ktoré sa oplatí navštíviť.. Neviem obehať za jeden deň všetky, ak však máte tip, napíšte, zapíšem si!
Viac fotiek z obchodov je na instagrame.

fotky na iPhone


5 komentárov:

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)