pondelok 3. októbra 2016

new company

Keď ide workoholik v nedeľu do práce..  je z nás (myslím mňa a deti) takáto zostava. Dorotku si požičiavam na fotku, lebo stáť sama na fotke ako stĺp, je celkom nuda podľa mňa a prosím neberte mi tú ilúziu, že s dcérou je to lepšie..
Tereza má úlohu fotografa. Horizont je pre ňu zatiaľ cudzie a nedôležité slovo, takže som fotky nechala v pôvodnom stave. Navyše jej štýl fotenia mi veľmi vyhovuje. NonStop fotí, čiže z krátkej akcie je asi 100 fotiek / je teda z čoho vyberať, ano.
Vonku sa ochladzuje a tak obliekam vlnu. Veľký sveter je ideálny na jesenné vrstvenie na tričko alebo na košeľu. Doviezla som si ho ako suvenír z Lisabonu, kde bolo večer v uliciach už chladno a potrebovala som zahriať. A vlnené nohavice mám z Milána už asi 3 roky. Oboje je však COS, veľmi som sa neodviazala, viem. No a keď už sme pri tých európskych mestách, tenisky som si doviezla z Barcelony.
Ďalšia fotka z tejto série je na instagrame.

môj sveter a nohavice sú COS, tenisky Nike
Dorotka má nohavice H&M, mikina Zara, ponožky HappySocks a topánky Deichmann

fotky Tereza na iPhone


1 komentár:

  1. Správna partia! Šedá a čierna - navždy dobrá kombinácia. Ste inšpirujúce takým pekným spôsobom, keď pekné je naozaj pekné....

    OdpovedaťOdstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)