sobota 3. septembra 2016

weekend inspiration #102


Na víkend si dáme niečo praktické pre mňa už podovolenkové. Ako si udržať letné opálenie čo najdlhšie? Čo odporúčajú odborníci?
Aj koža potrebuje vodu. Pokojne po dovolenke môžete prechodne zvýšiť príjem tekutín aj o jeden liter za deň (what?!). Základom je ale piť priebežne, na nárazové dopĺňanie zásob radšej zabudnite. Keď je pleť dehydrovaná, začína sa v šupinkách odlupovať s čím mizne aj opálenie (Ej, mám šupiny na nohách! Pomóc!)
Nestačí však len veľa piť. Koži musíte dodať vodu aj zvonku. Ak ste zvyknutí nanášať telové mlieko raz denne, mali by ste to zdvojnásobiť. Ideálne je kožu natierať ráno aj večer (ok, píšem si!). Po dovolenke skúste aspoň raz denne vymeniť obyčajné telové mlieko za špeciálny prípravok po opaľovaní Daylong™ after sun Repair, ktorý pomáha udržať prirodzene opálený vzhľad pleti čo najdlhšie, hĺbkovo vyživuje kožu a tým slúži aj ako prevencia predčasného starnutia kože (super, ten mám doma, natieram!)
Krémy po opaľovaní neslúžia len na udržanie opáleného tónu pleti, ale sú tiež výživné a pomáhajú
slnkom vysilenej koži nabrať stratenú energiu.

Takže ak to zhrniem: hydratovať, hydratovať a ešte raz hydratovať! A želám všetkým krásny víkend ešte aj na slnku (kto má rád). Hydratácii zdar!

fotky ja na iPhone

1 komentár:

  1. Škoda že sa už moje opálenie vytráca, možno ešte budú možnosti aj v tomto mesiaci na nejaké to opaľovanie na záhrade :D. Musím si tiež zapísať tieto skvelé podovolenkové rady !

    OdpovedaťOdstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)