štvrtok 2. júna 2016

Must Have : backpack
Niekde som čítala, že batôžky na chrbte by mali nosiť ľudia len do istého veku. Predpokladám, že strop je tak násť ročný vek, eventuálne max do 25. Tento limit som už aj tak dávno prešvihla. Potom batôžtek na chrbte vyzerá pravdepodobne divne až smiešne. Donedávna som sa k tomuto poznatku taktiež prikláňala.
No rozhodla som sa teraz skryť za to, že som aj mama. A môžem mať isté úľavy, ktoré mi budú odpustené. Vyskúšam vziať batoh na milosť a využiť ho ako praktickú cestovnú tašku. Čaká ma tento mesiac 2x rýchly výlet do Londýna (čo na tom že bez detí, aj tak som mama a batoh môžem mať) a celý august na prázdninách v Portugalsku už s celou rodinou. To je veľa výletov, kde je batoh na chrbte priam nevyhnutnosťou! Tak tu je pár mojich favoritov (ktorý som si nakoniec vybrala, je na instagrame).
Ako ste na tom vy s batohami? Yes or no?
/ och ja viem, ľudia umierajú hladom a utekajú pred režimom či vojnou a ja riešim batôžkovú teóriu..5 komentárov:

 1. Batoh ano, ten moj je z ceskeho Playbagu a neviem si ho vynachvalit :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Mam 41r a vlastnim batoh c. 1 zo Zary, okrem toho este cierny lakovany z HM a nemam z toho zly pocit :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Rozhodně ano. I vzhledem k blížící se čtyřicítce nosím batohy nejraději a oblíbila jsem si značku Fjällräven. Mám od nich dva a jsem maximálně spokojená.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ha, som ani netušila, že sú vekové hranice nositeľnosti pre batohy. A budem sa ďalej tváriť, že som nič nepočula...beriem si za vzor Iris A.

  OdpovedaťOdstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)