pondelok 13. júna 2016

london days
Kto sleduje instagram a facebook vie, že som sa práve vrátila z Londýna. Tentokrát sa však udialo čosi zvláštne. Po veľmi dlhom čase som si totiž užila let (posledné roky som potichu trpela so zatvorenými očami a počítala minúty do pristátia!). Celý čas som pozerala z okienka a šťuchala workoholika lakťom: "Aha, aha, to je krásne!"
Ako hlavný pod programu bola konferencia Here London. Ja som si neodpustila návštevu obchodov, ktoré v blízkosti Slovenska nenájdeme.. Ale ten priesvitný pršiplášť s konfetami (TopShop) som si nekúpila, ale asi som mala..
Keď stojím na zástavke autobusu pred vychyteným Dover Street Market, ani nečakám nič iné ako štýlovú partičku / tie veľké oranžové nohavice mal oblečené chalan / .
A slávny Jeff Koons má práve výstavu v Newport Street Gallery. Ok, tak nafukovačky, balóniky ale potom si prečítate, že objekty vyzerajúce ako plastové sú zo skla či plechu aaaa to už je iný rozmer :)
Viac postrehov a fotiek je už klasicky na instagrame.
A áno celý Londýn slávil cez víkend narodeniny kráľovnej, ale my nie, no.

fotky ja na iPhone2 komentáre:

  1. v tom případě muselo být něco ve vzduchu :-D Já se vrátila z UK před měsícem a po letech strachu z létání, jsem tuto fóbku překonala úplně sama a užila si let jako nikdy předtím :-D. Londýn je láska a nákupy jsme si užili v Covent Garden, i když teda nám celý den pršelo :-)

    OdpovedaťOdstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)