štvrtok 26. mája 2016

basic summer nails
Roky hľadám (no dobre nie celkom intenzívne) svetlý lak na nechty, dostatočne pigmentovaný tak, aby som pri natretí dvoch vrstiev dosiahla požadovaný odtieň. Asi si viete predstaviť to množstvo lakov, ktoré mám doma a nespĺňajú tieto kritériá.
Pred pár dňami som však obzrela aj stojan s kozmetikou Bourjois. Popiska informovala, že lak je silne pigmentovaný atď.. ok, skúsim odtieň "Chair et tendre".
A stal sa zázrak. Lak je na nechtoch už po dvoch vrstvách v krásnej farbe, ako sľubuje fľaštička. No a k mojej bežnej lakovacej rutine patrí aj podkladový lak trochu liečiaci a poriadny vrchný lak (top coat), ktorý zabezpečí, že aj po týždni umývania riadu atď, mám nechty stále k svetu.
A čo vaše lakovacie vychytávky?

fotka na Fuji Film X-T1


8 komentárov:

 1. Tie nechty máš dokonalé! :) Nádherná farba :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Laky v poličke a málokedy na nechtoch....také malé lakózne vyhorenie. Nanášať lak je fajn, ale tie odlakovacie procesy....

  OdpovedaťOdstrániť
 3. No Jaja, z mojho noveho laku by si nadsena asi nebola... kriklavozlty, taky ako keby si nechty potries zvyraznovackou. Ale momentalne mam nan fakt naladu :-D Inak si davam vrchnu aj spodnu vrstvu tiez, pri umyvani riadov vsak musim mat rukavice, insk by som mohla znova lakovat uz po dvoch dnoch.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. No Jaja, z mojho noveho laku by si nadsena asi nebola... kriklavozlty, taky ako keby si nechty potries zvyraznovackou. Ale momentalne mam nan fakt naladu :-D Inak si davam vrchnu aj spodnu vrstvu tiez, pri umyvani riadov vsak musim mat rukavice, insk by som mohla znova lakovat uz po dvoch dnoch.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :))

   mam vyskusane laky Esssie, Loreal gelovy, Rimmel up to 10 days a aj tento Bourjois, ak natriem aj top coat, vydrzia aj bez rukavic tyzden, miestami viac!
   treba pouzivat tie dlhotrvajuce a nie tie 60 seconds atd , potom fakt drzia :)

   Odstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)