pondelok 8. februára 2016

active life #1
Ako lepšie sa motivovať do telesnej aktivity, ako kúpou niečoho nového? Viem, je to totálne povrchné a vlastne to ani nie je celkom tak.. Pravda je len jedna - už mi nie je dvadsať.
Podarilo sa mi v poslednom čase stráviť pár hodín poriadnym plávaním (rozumejte, plávať viem jedine elegantne "prsia" pekne s hlavou nad vodou), takže úplný šport to zasa nie je, ale taká hodina len plávania vie (moje) telo slušne precvičiť.
S deťmi nás to chytilo a tak sme si samozrejme museli zadovážiť aj poriadne plavecké plavky. V letných bikinách v plaveckom bazéne vyzeráme predsa len viac rekreačne ako by sme s našou momentálnou športovou ambíciou chceli.
Celkom nečakane som v F&F v oddelení F&F active* kúpila tieto celkom slušné športové plavky za 12€! Majú aj také vypchávky na prsia (kľudne mohli byť aj bez nich), tak teda konečne mám aj okrúhle dvojky. Koľko šťastia naraz!
Môj vždyseleganciou active life veru bude mať pokračovanie, len čo sa trošku vyčasí. A nechoďte na mňa s príslovím : Na beh nikdy nie je zlé počasie, je len nesprávne oblečený bežec", alebo tak nejak. (ups nemám mikinu na beh :))

/dievčenské športové plavky majú v F&F za 8€/


2 komentáre:

 1. To tvoje "poriadne plavanie" ti moze poriadne znicit chrbticu :/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. och nie!
   tak to budem musiet prehodnotit. teraz vsak mam ale cas a motivaciu, naucit sa plavat spravne :)
   dik za upozornenie!

   Odstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)