pondelok 9. novembra 2015

toys
Už som vo veku, kedy sa pri návšteve pikantných obchodíkov (nemyslím klasické sexshopy, tam som väčšinou vyplašená) nečervenám a neošívam. Keď som vstúpila do obchodu Agent Provocateur v Prahe, ocitla som sa na veľmi nebezpečnom území. Odhliadnúc od cien, muž ma totiž okamžite videl navlečenú vo všetkých tých pikantných oblečkoch.. Ja som to vnímala z tej praktickej stránky. Prevažne som sebakriticky komentovala dotohtomammalekozy a podobne. Niečo sme však vybrali, aj za pomoci ochotnej predavačky (tiež oblečenej v pikantnom úbore, no kto by jej odolal!). Bol to môj prvý nákup, takže som bola skromná (vybrali sme niečo z tejto kategórie a masku na oči, ak už by ste chceli vedieť všetko o mojom intímnom živote), aj keď cena aj tak nebola skromná. Najbližšie mám zálusk na niektorú hot polopodprsenku.
Nakupujete aj vy v takýchto obchodíkoch?

fotka ja na iPhone
4 komentáre:

  1. Zatiaľ som v AP kupovala darček iba pre budúcu nevestu na rozlúčku so slobodou, lebo je to zatiaľ mimo môjho finančného levelu a darček bol veľmi minimalistický (cenovo, aj čo sa množstva látky týka :D)... ale stálo to za to, budúca nevesta z toho bola pach.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. AP je ráj :) já jsem si tam nakoupila v zimních slevách několik kousků :)

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Popravde mám v AP úplne opačný problém, vyrábajú pre mňa príliš maličké horné diely, ani len vyskúšať by som nešla, akurát by mi bolo ľúto :(

    OdpovedaťOdstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)