pondelok 5. októbra 2015

Luxury Ingredients
Ako ste iste správne postrehli z Fb a instagramu, boli sme na skok v Prahe. Zhodou náhod (vlastne vďaka vzorkám kozmetiky, ktoré mi workoholik nedávno priniesol zo Švajčiarska) sme sa ocitli v pražskom obchodíku Ingredients...
"Ingredients, společný projekt Lukáša Loskota a Jakuba Kopčáka, predstavuje výber parfémov, kozmetiky a sviečok, které sú vo svete niche značiek právom radené mezi kultové. Ich společným menovateľom sú ingrediencie tej nejvyššej dostupnej kvality, dychberúce vonné kompozície a jedinečný design." Toľko prezrádza o samotnom butiku jeho oficiálny koncept a môžem potvrdiť, že sa na chvíľu naozaj ocitáte v celkom inom svete.
Vyberať sme si mohli z parfémov ako Maison Francis Kurkdjian, Byredo, Comme Des Garçons, Editions de Parfums Frédéric Malle, By Kilian, Amouage, Clive Christian, Histoires de Parfums...
Vďaka skvelej pomoci personálu sme sa na začiatok rozhodli pre unisex vôňu (možno je predsa len trošku viac pánska) Byredo Oud Immortel. 
Štokholmskú značku Byredo charakterizuje jedinečný štýl ich kreatívneho riaditeľa Bena Gorhama, Švéda s indicko-kanadskými koreňmi. Ten do svojich vôní, které vytvára v spolupráci s uznávanými parfumérmi, ukrýva osobné spomienky a dojmy z ciest po celom svete. Čo v praxi znamená, že vôňa od Byredo má svoje tajné zákutia a my ich teraz postupne odhaľujeme.
Čo som si ešte v Ingredients obchodíku kúpila, bude v ďalšom príspevku.


1+2 fotka ja, posledné dve fotky ingredients.cz


3 komentáre:

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)