piatok 31. júla 2015

important Things
Pred každou cestou si radšej napíšem zoznam vecí, ktoré by som nemala zabudnúť. Pretože ak sa balíte na skoro 3 týždne dovolenky s dvoma deťmi doma (a workoholikom v práci) a neustálou otázkou: "kedy už pôjdeme?", ľahko sa stane, že niečo zabudnete. Zoznam je teda super užitočná vec! Dievčatá mi ho takto zrozumiteľne prepísali na starom písacom stroji ...
Dnes konečne vyrážame na cestu smer moja vysnívaná francúzska riviéra (balím aj žehličku, aby sme v Monacu neboli na hanbu). Okrem toho vidíme cestou Veronu. Z Francúzska máme namierené na Expo do Milána a na Biennale v Benátkach. Najsebeckejšie sa teším a dúfam, že nám všetko klapne. A čo to znamená pre vás? Facebook a hlavne instagram plný dovolenkových fotiek. Tak nech sa páči cestujte chvíľu s nami.

plavkový top American Apparel
fotka ja na iPhone


2 komentáre:

  1. Teším sa na fotky z dovolenky! Inak Expo bolo pre mňa obrovské sklamanie... ale aspoň ten rakúsky pavilón stál za to :)

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. co sa tyka Expo, ja nemam ziadne ocakavania, videla som niekolko fotiek u Babô , celkom ma oslovili, tak uvidime. Ak to bude nuda, kaslem na to a radsej budem s detmi obzerat milanske vyklady :)

      Odstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)