piatok 27. marca 2015

Nehera / Monocle / Bratislava
Nedávno sme sa doma zabávali, že mapa Európy podľa globálneho časopisu Monocle končí vo Viedni. Potom už len sivá no name plocha. Určite si viete predstaviť moje prekvapenie a nadšenie, keď dnes ráno listujem nové tak trochu fashion & style vydanie Monocle a v článku "Five best brands" sa ocitla československá ožívajúca módna značka Nehera a hneď pod ňou ... neuveríte Bratislava! Je to tak. Sme zachránení! Neumrieme hladom. Slovensko sa dostalo na mapu sveta už aj podľa Monocle.
         Ak náhodou ešte neviete, čo je to Nehera, viac sa dozviete v mojom článku tu. Ale pozor už aj madam Garance Doré nedávno (ha ale o dosť neskôr ako ja!) zaregistrovala Nehera fashion brand a písala o tom tu.
Tak krásny vlastenecký víkend želám!

fotky z Monocle časopisu ja na FujiFilm T-X1

4 komentáre:

 1. teraz sú v monocle samé dobroty! parížske electro, a ah ako by som išla na tú conference do Lisabonu, akoze az na tu zavratnu sumu.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. no ved. doma to pocitame zprava zlava, no stale to vychadza na podujatie za 3.000 euro. takze dost sci-fi zial...

   Odstrániť
 2. Ahoj, prosim ta to pises o tej mape co maju na prvych strankach casopisu? Monocle around the world?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ahoj. nie. raz v starsom cisle casopisu, mali pri nejakom clanku mapku Europy a koncila vo Viedni.. tak teraz vdaka Nehera, snad uz potiahnu Europu az k SLovenksu. inak nepisem o ziadnej oficialnej mapke, len takej fiktivnej :)

   Odstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)