štvrtok 19. marca 2015

LeSimple EditorialNa začiatku roka som dostala ponuku a príležitosť vyskúšať si prácu stylistky. Teraz je veľmi moderné byť stylistom, všetci sú stylisti. Ja mám k tejto práci však veľký rešpekt. Myslím si, že byť dobrým stylistom je hotová veda. Preto som aj váhala, či sa do toho pustiť. No presvedčila ma téma: minimal, biela atď / čo mi je veľmi blízke /. A milé stretnutie s fotografkou Evou Horákovou.
         Najťažšie na celej práci je pretaviť predstavy o ideálnom outfite do reality. Chcela som okrem oblečenia dostupného v obchodoch aj čosi od domáceho návrhára. A tak sa mi podarilo zapožičať  na fotenie pár kúskov z mojej obľúbenej kolekcie od Martina Hrču. Rovnako mi vyšiel v ústrety aj H&M Showroom a zapožičal pár exluzívnych kúskov z Party kolekcie. Ostatné detaily som doladila v Zare a niečo aj z môjho šatníka.
          Vonku husto snežilo, modelka mala ideálne miery a tak nám nezostávalo nič iné, ako si jeden februárový deň v ateliéry naplno užiť.

Tu je môj výber fotiek. Celý editoriál nájdete v aktuálnom čísle Woman magazínu.
fotky EvaHorakPhotography

6 komentárov:

 1. To je perfektné a obdiv že si sa do tohto pustila a ako vidím na výsledku aj dobre že ! :) celý dojem fotiek je perfektný .

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Wow tohle vam tedy rozhodne sedi! Mate muj obdiv a vsichni, kteri tuhle praci delaji ..ani nevim, kterou bych rekla, ze se mi nejvic libi, vsechny jsou skvele:) ta at se vam v tom i nadale daří:)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. dakujem! potesili ma vase mile komentare :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Wow, nastajlovala si super! :) ;)

  Vladies
  vladiesblog.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)