štvrtok 1. januára 2015

2 0 1 5Christian Dior Haute Couture by John Galliano Photographed by Peter Lindbergh, Vogue, April 1997


John Galliano je kreatívnym riaditeľom módneho domu Maison Martin Margiela a v januári konečne uvidíme jeho prvú kolekciu, ktorú predstaví počas Paris Couture Week.Po skončení každej série vždy pekne nadávame, ža musíme rok čakať na pokračovanie. Rok ale opäť ubehol a už túto jar na nás čaká piata séria Game of Thrones. Dobrá správa je, že môj hrdina John Snow stále žije a frajer Tyrion Lannister našťastie tiež.Minulý rok nám návšteva Kodane (na fotke vpravo) už nevyšla a tak si dúfam opäť tento rok. To mesto musím navštíviť! Letnú dovolenku plánujeme opäť v obľúbenom Taliansku, tentokrát lokalita Cinque Terre (vľavo).Bratislava bude hostiť už druhýkrát hviezdy svetového dizajnu na konferencii By Design. Tento rok okrem iných treba vidieť Jessicu Walsh, lebo robí dobré veci, dobre sa oblieka a výborne vyzerá. Také ženy sú najväčšia inšpirácia! Podrobosti tu.V roku 2015 očakávam aj film The Sea of Trees. Mysteriózne drama v hlavnej úlohe Matthew McConaughey a Ken Watanabe. Už vám je určite jasné, prečo tento film chcem (Matthew je môj objav roka!).

Okrem toho Nick Cave chystá turné. Najbližsie bude asi v Nemecku, ale za výlet to určite stojí. 

Toto je v skratke môj výber na rok 2015. Ostatné novinky, vychytávky a zaujímavosti sa dozviete priebežne tu na blogu, na instagrame alebo facebooku.
A do Nového Roku želám hlavne veľa zdravia a lásky, lebo to je najviac!
a ešte veľa dobrých kníh! :)


2 komentáre:

 1. áno...zdravie, láska, knihy..najvác!! a ešte káva..:)
  a prvá fotka...apríl 97?? neverím...veď to všetko sa dá kľudne nosiť aj teraz..., ňe?
  enrú

  OdpovedaťOdstrániť
 2. krásný nový rok i tobě!
  a jako vždy děkuju za inspiraci - The Sea of Trees zní moc dobře a s GoT to mám stejně - až na to že jsem to všechno četla (takže vim jak to s nima bude :D ) takže ještě navíc čekám na další knihy!

  OdpovedaťOdstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)