pondelok 29. decembra 2014

2 0 1 4
Koniec roku sa blíži a tak je pravý čas na malé obhliadnutie sa. Ako najväčšiu zmenu v osobnom živote považujem zmenu zamestnania. Vymenila som stresujúci uponáhlaný život obyčajného zamestnanca za niečo svoje. A tak je tu online časopis LeMini, kde som šéfredaktorka.
Vo svete časopisov vznikol tento rok aj Porter magazín z dieľne net-a-porter.com. Je plný kvalitného obsahu. Už mám aj predplatné.
Z filmom Interstellar som cestovala do ďalekej budúcnosti a s Matthew McConaughey som plakala celý čas. Mimochodom Matthew patrí medzi moje herecké objavy!
Pekný pohľad na svet a skvelú hudbu nájdete aj vo filme 20.000 days on Earth.
Cestovali sme cez Londýn prvýkrát do Paríža. A prespali sme v Ace Hotel London Shoreditch. Skvelý zážitok, najlepší hotel!
V Benátkach sme boli už naozaj veľa krát, no až tento rok sme objavili (alebo sme si našli čas) na Lido pláž. Malebné plážové domčeky sú ešte krajšie ako na fotkách!
Vo fashion svete ma najviac upútala správa, že John Galliano sa stal kreatívnym riaditeľom môjho obľúbeného módneho domu Maison Martin Margiela. Pre mňa je Galiano stále viac Dior a tak som veľmi zvedavá na jeho prvú kolekciu pre MMM.
Nórsky spisovateľ Erlend Loe je tu už dlhšie, no ja som jeho diela objavila až tento rok a doporučujem každému!

A čo vaše zážitky, vychytávky, objavy tohto roku?

Čo nás čaká v roku 2015 sa dozviete čoskoro.


3 komentáre:

  1. Tento rok som si zase raz a znova a velmi intenzivne uvedomila, ze zdravie je nadovsetko, ked nie je vsetko pada a nic ho nevykompenzuje. A hoci laska, ktoru mame v srdci pomaha aj v tychto tazkych chvilach, no zaroven aj znasobuje bolest a beznadej, ktoru pocitujeme. Clovek najblizsi mojmu vnutru a mojmu mysleniu ochorel a hoci stale nie je zdravy, aspon som zaciatkom decembra nepocula to, co nikto nechce pocut.

    Do 2015 prajem sebe a vsetkym zdravie. Zdravie nadovsetko.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. ďakujem za pekný článok a tipy; prajem úspešný nový rok a pre nás čitateľov veľa postov :-)!

    OdpovedaťOdstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)