streda 5. novembra 2014

Mr. Wang x H&M


Mala som úplne iné predstavy o kolekcii od pána Wanga pre H&M. Ani náhodou, verte mi, vážne sa mi ani len nezdalo o športovo funkčných kúskoch ako "rýchloschnúce bežecké tričká, perforované šortky strihané laserom, neoprénové šaty, legínsy z viacerých panelov.. " Môj prvý dojem? WTF! Ale ako to už na svete chodí, nič nie je len čierne a biele a aj v tejto kolekcii si svoj kúsok vyberiete. Pretože ide o kvalitné materiály a o limitovanú kolekciu predsa od Wanga! Ak by ste náhodou ešte stále nevedeli, o čo ide, kolekciu si preklikajte tu. Kúpite už zajtra 6.11. v bratislavskej Eurovea a v Prahe na Příkope.
Plus bonus foto bude na facebooku a na instagrame.

I had completely different expectations about the Mr.Wang collection for H&M. I did not thing about the Sporty style in the wildest dream, like those “fast drying running T-shirts,  laser cut shorts, neoprene dress, various pieces leggings…”My first thought ?WTF! But you know the world is not black and white and you will find a  piece you like also in this collection. Because it is made from high quality materials and it is a limited collection by Wang! In case you don’t have any idea what I am talking about you can find the collection here. You can get it tomorrow on the 6th of Nov in Eurovea in Bratislava or in Prague on Prikope. There is an extra picture on  FB and Instagram.

fotky ja na fujifilm T-X16 komentárov:

 1. Škoda toho športového poňatia a pravdepodobne aj o kvalite materiálov sa bude dať polemizovať. Tak snáď o rok bude čosi lepšie :)
  Inspiration Point by Paula Fleur

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. v týchto spoluprácach je kvalita materiálov skutočne na úrovni.
   napr. z toho, čo mám doma je Sako MMMxH&M 100% vlna a tak isto nohavice, sako IsabelMarant pre H&M vlna + hodváb. sveter IsabelMarant pre H&M 100% vlna, šaty Marni x H&M 100% hodváb....

   Odstrániť
 2. Margiela, Marant, Marni...tu som vôbec nemala pochyby o materiáloch, keď som videla tie kolekcie. Možno ma odrádzajú niektoré na pohľad "umelo vyzerajúce" kúsky tejto kolekcie. Budem rada, keď sa potom dozviem viac o materiáloch.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. no.. kto nie je veľmi na športy, tak v tom môže vyzerať dosť od veci... ale, keď som videla to perfektné video s kaa na horách, tak si hovorím, že šak jasne presne do snehu to celé je :) také fancy vianoce :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. do snehu , alebo do posilky :)
   btw to video je fakt skvele!

   Odstrániť
 4. najskôr som mala veľmi zmiešané pocity, no teraz vážne uvažujem nad skorším budíkom (a nad nočným brúsením lakťov) :)

  OdpovedaťOdstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)