pondelok 27. októbra 2014

how to feel extraordinary


Lakovky som nosila naposledy na základke. Mali mašľu, mini opätok, a najdôležitejšie bolo, aby "klopkali". Pochopiteľne, túto verziu lakoviek som mala dovolenú len na slávnostné príležitosti. Ale aj to stačilo, aby som sa aspoň chvíľu cítila výnimočne. Po XY rokoch som si nedávno zadovážila nové lakovky. Nemajú opätok, ani mašľu a už vôbec neklopkajú, ale aj tak je s nimi bežný deň o niečo výnimočnejší. Detail foto je na facebooku -  A dobrá správa na záver, lakovky povolili.

I used to wear patent-leather slippers in first grade. They had a bow and the most important thing was that they had a small heel that made the greatest sound while walking. I was only allowed to wear them to  special occasions and it made me feel so special. After so many years I got a pair of new ones. They do not have any heel nor a bow, but they still make my day special. Bonus picture on FB. And they are comfy now.

nohavice COS, košeľa Mango, kabát Zara, lakovky F&F
fotka na fujifilm T-X1
3 komentáre:

  1. keď som bola decko tak som nebola vôbec lakovkový typ ale potom som raz objavila v pivnici lakovky po mamine bez opätku a s mašľou ako LV a tie som unosila do zodratia.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. le simple!

    precitaj si moj prispevok o cestovani po Indii. Mozno budes prijemne prekvapena
    www.donnaiveh.blogspot.com

    OdpovedaťOdstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)