piatok 12. septembra 2014

what to buy now #2


Zmenou sezóny sa menia aj farby lakov. Lakujem sýtejšie a tmavšie farby. Bordová, čierna, tmavo červená, sýto ružová. Jediná farba ktorá u mňa bude presahovať z letnej sezóny je pekná nude béžová. V tej teraz idem absolútne. Bude to príjemné spestrenie po tmavších farbách. A ešte sa teším na ozajstnú červenú, tá je vždy tak uuu.
        Lak kupujem už iba gelový L'Oréal - dlho vydržia a vyhovuje mi malé množstvo vs. cena (5ml cca 5€), pretože nikdy tie veľké balenia nespotrebujem, alebo sa mi farba prestane páčiť, alebo lak proste časom zostarne. Dostanete kúpiť v bežnej drogérii, i keď v zahraničí je samozrejme väčší výber farieb. Nezabudnite na super dobrý Top Coat L'Oréal, lak drží 7-10 dní (aj pri dennom umývaní riadu / nemáme umývačku :). Ešte mám vyskúšané celkom fajn laky od Rimmel - up to 10days a Essie a American Apparel.
Nezabudnite bonus fotka na instagrame.

Fall is comming and so are new nail polish colors. I choose darker and richer colors. Wine-color, black, dark red, rich pink. The only color I am keeping through the whole year is nude, which is my absolutely top color right now. It contrasts with the dark autumn colors. And I am so looking forward to the real red, it is always so uuu.
The only nail polish I am buying these days is the gel L'Oréal , it  is sold in reasonable package ( 5ml for 5 euro), I actually never use up the big package, or I don’t like the color after some time or the polish spoils. You can get it in a drug store in few colors. And don’t forget  to use the Top Coat L'Oréal, which makes your polish stay perfect for 7- 10 days, even if you wash dishes every day, we have no dishwasherJ. I also like the nail polish from Rimmel-up to 10 days, Essie and American Apparel.

foto ja na iPhone


4 komentáre:

 1. nemáme umývačku??!!! ach nežijem...
  kašlať na nude béžovú, keď musíš škrabkať panvice!!
  enrú

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. noo ale máme veľký dres :)
   a slová "škrabkať panvice" mi spravili deň! dik :))

   Odstrániť
 2. Ten syte ruzovy je L'Oreal a jaky je to odstin? Diky, Hana

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ano druhy odspodu je L'Oreal "shocking pink 210". ja som ho kupila v Chorvatsku, v Ba so ho este nevidela (ale ty asi nie si z Ba :)

   Odstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)