štvrtok 10. júla 2014

A man #17

Dnešným výberom prezrádzam moju vášeň k tenisu (čisto teoreticko-televíznu). Za čias materskej dovolenky som vážne sledovala všetko okolo tenisu. Len som sa vlastne nikdy nerozhodla medzi Federerom a Djokovicom. Treba podotknúť, že workoholik túto moju vášeň vôbec nezdiela, vlastne pri športe trpí. Ale láska hory prenáša a aspoň match ball si so mnou pozrie. Novak Djokovic je aktuálne opäť no.1 a práve vyhral Wimbledon - sledovala som v priamom prenose :). Pekné foto pre Vogue Norman Jean Roy.
A ešte som zabudla, že Novak je fakt vtipný, čo je pre mňa u mužov must-have!

With todays’ post I am revealing my passion for tennis ( just theoretical on TV). During my maternity leave I was watching every single match. I just never chose between Federer or Djokovic.I have to  admit that workaholic doesn’t feel the same way, he actually suffers while watching sports. But just because he loves me he would watch at least the match ball with me. Novak Djokovic is No.1 again by winning Wimbledon. Nice picture for Vogue by Norman Jean Roy.


9 komentárov:

 1. fotka super a je to pan ...som sa bavil na tom videjku kde prsi a vezme si k sebe toho mladeho chalana pod daznik na kurte

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Haha, taky mám teoreticko-televizní vášeň pro tenis, akorát mým favoritem je Rafa:-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ja mám pri ňom aj pri Federerovi nejaké zmiešané pocity, ale tak táto fotka!!! (hneď ju pošlem kamoške, ktorá ho oceňuje aj keď nie je polonahý :P)... vlastne moji obľúbení (Sampres kvoli krásnej manželke a super tenisu, sympaťák Agassi, Henmanovi a celej Británii som vždy držala na Wimbledone, no smola... Moya, Philippoussis a Safin kvôli... na to netreba komentár :P plakala som s Roddickom, keď to vo finále v Londýne nedal proti Federerovi a bolo jasné, že už ďalši Wimbledon hrať nebude, dokonca aj Hewitta sa si obľúbila, keď sa sklidnil hormón pri deťoch a s ním som pre zmenu smútila vždy počas Australian open ...a ďalší a ďalší, ja som prajná:) už (dávno) nehrajú (inak som stará ako Nadal, toho mám rada tiež :)). V konečnom dôsledku ale ide o dobrý tenis a v nedeľu som v jednom pube v Belehrade trochu viac držala Rogerovi (brat ma presvedčil, že keďže dlho nič nevyhral, že by si zas zaslúžil), ale na konci som sa usmievala spolu s celým osadenstvom pešej zóny :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. a ten môj a šport sa tiež nemusia, za čo som vlastne poväčšinu roka rada :P

   Odstrániť
  2. tak teraz som fandila trochu viac aj ja Rogerovi :) .
   a dik sa krasny komentar, vlastne aj ja to mam tak nejak podobne _:))

   Odstrániť
 4. a ja fandím rossimu na yamahe., aj to sa počíta?? :))
  minulú sezónu nemal dobrú, ale vymenil motorku (stajňu) a už sa mu darí..a my verní fanúšikovia
  sme ho neprestali ľúbiť ani v zlých časoch...moja mama sa mu vždy prihovára cez obrazovku..:)
  a hlavne, tie zadky na tých motorkách....mmmmmmmmm........:)
  enrú vrrrrrr

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. tak to by ma fakt nenapadlo, ze motorky?
   ... ale ved kludne, fandime komu chceme :))

   Odstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)