pondelok 9. júna 2014

my summer begins

Paríž má na chvíľu pauzu (malú pauzu). Lebooo mám najradšej, keď je vonku takto teplo a vlasy sa sami sušia. Takto nejak mi začína leto. Som ale pripravená. Zaobstarala som si pár nových šiat (toto sú jedny z nich). Sú vzdušné, ľahké a nikde netlačia. Stačia už len sandále (tieto sú suvenír z Londýna) a je hotovo. Chce sa niekomu v tomto teple vymýšľať niečo viac?

Paris has a break ( just a small one). Because I love when it’s warm outside and I can go out with wet hair. This is the beginning of my summer. And I am ready.I got few new dresses (this is one of them). The dress is light, easy and comfy. And sandals to it (those are a souvenir from London) and you are ready to go. You don’t need anything else in these hot days, do you?

šaty COS, sandále &otherStories, hodinky Nixon
foto workoholik na  iPhone9 komentárov:

 1. nic viac netreba, takto to je krasne!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Užívaj si leto :) Tie šaty sú krásne a vyzerajú naozaj pohodlne :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. super atmosfera, leto milujem aj tvoje saty :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Přesně tohle mám taky nejraději. Takové oblečení je tak obyčejné, že je nádherné. Vypadáš překrásně :) A zároveň z celého outfitu sálá pohodlí a taková vzdušnost :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. ja dávam ešte kombinácie boyfriend šortiek a véčkových boyfriend tričiek, ale už prechádzam k sukniam a šatám, začala som mať zo seba pocit, že nemám ani ženské veci.
  a tvoje šaty a foto sú super!!

  OdpovedaťOdstrániť
 6. simple and elegant!!
  www.mlleepaulettegirl.com

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Perfektné šaty! A super pocit, keď sa vlasy konečne sušia samé :)

  http://barsegiansmasks.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)