piatok 6. júna 2014

days like theseDni ako boli tie naše nedávno v Paríži si treba užiť naplno. A to sa nám podarilo. Či už nám k tomu pomohla moja cestovná príručka (s literárnou pechádzkou určite, o tom inokedy), alebo workoholikov google, vaše odporúčania, alebo mamine neustále "videla si Mona Lisu?". Stihli sme všetky povinné jazdy (niektoré dôležité zážitky budú mať aj vlastný post), zjedli najviac l'éclair-kov a mandľových croissant-ov, cítili sme sa ohromne francúzsky pri vyslovovaní mersíí a ouvuáách, navštívili dôležité obchody, bicyklovali a posedávali.. snáď si užijete aj vy, dnes extra veľkú porciu fotiek.

Those days, like we had in Paris, you just have to enjoy them. And we did. Don’t know what helped us the most, if it was  my travel guide book, workaholics Google, your recommendations or my mums’ ”Did you have a chance to see Mona Lisa”. But we made it (some of the most exciting experiences would have their own posts), we ate tons of l’eclairs and almond croissants, we felt so French saying mersii and ouvuaach, visited all important stores, rode bikes and enjoyed…so I hope you will enjoy as well, the extra  pictures for you today.

fotky ja na jednorázový foťák kodak
6 komentárov:

 1. nádherné fotky a určite aj nezabudnuteľný zážitok. dúfam, že Paríž na mňa počká, dovtedy sa chcem naučiť po francúzsky :)
  ty vieš? :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ked sme žili ako deti rok v Alžírsku, som vedela plynule. no všetko som už zabudla. takže teraz ovládam len základné pojmy . ale vedieť francúzsky je sen :)

   Odstrániť
 2. EXTRA VEĽKÚ??? veď je len kapku väčšia ako malá porcia fotiek...!
  a koho je ktorá káva?
  enrú

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. som si náhodou objednala zle, takže v tomto prípade je väčšia moja. ale inak sme mali obidvaja malé espresso :)

   Odstrániť
 3. Nádhera!
  Vidím, že ste stihli Colette aj l'éclair- super!
  Pekný víkend prajem :)

  OdpovedaťOdstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)