piatok 16. mája 2014

A man #16Vždy som si myslela, že je to ten fešáčik v romantických komédiách. Ale pán Matthew McConaughey si zahral v True Detective - the best seriál ever, ever and ever ( na ktorého posledný diel som sa duševne pripravovala niekoľko dní)! Hneď na to ma pobavil v The Wolf of Wall Street a naposledy na vážnejšiu tému v Dallas Buyers Club, dostal Oscara. Tak si vravím, hello Matthew!

I’ve always thought that he is just the cute guy in the romantic movies. But Mr. Matthew McConaughey is in the series True Detective  - the best series ever, ever and ever (I needed few days just to get emotionally ready for the last episode)! Then I found  him amusing in the  The Wolf of Wall Street and he got an Oscar for his role in the Dallas Buyers Club. So hello Matthew! 11 komentárov:

 1. Přesně, taky jsem ho měla tak zařazenýho a on se pěkně vyloup!:)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. podla mna je skoda, ze je vela hercov, kt ani nedostanu sancu sa takto ukazat .)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Vždycky jsem ho měla za idiota, ale v Dallas Buyers Club byl vynikající, tak ho nejspíš vezmu na milost:-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Nedá sa nesúhlasiť. K tomuto názoru sa hlásim http://cojetozapribeh.blogspot.sk/2014/03/oscar-2014.html. Inteligentný filozof z True Detective si ma získal na celej čiare. Páčilo sa mi, keď boli po Bratislave bilboardy HBO Temný prípad. Šoférovanie získalo na chvíľu ďalšiu dimenziu:-)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. presne, ako si napísala - vždy hral nejakého fešáčika a hľa! koľko talentu sa v ňom skrývalo

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ja som zmenila svoj nazor po zhliadnutí filmu Lincoln lawyar (2011) uz tam sa z neho pre mna stal herec, ktory si nezasluzi zaradenie do kategorie hercov romantickych komedii. Kto nahodou nevidel, odporucam.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 8. jaji suhlasim s tebou, true detective ako najlepsi serial ever aj ever
  a ano, som do neho pif

  OdpovedaťOdstrániť
 9. cha tuhle fotku mám na tumblru :D a přesně jak řikáš taky sem ho měla zařazenýho jinak ale v True detective mě totálně dostal! dokonalej seriál!

  OdpovedaťOdstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)