streda 2. apríla 2014

read an articleChvíľu je kľud a potom sa behom pár dní u nás na stole objaví kopa skvelých časopisov. Nestíham listovať (budem potrebovať deň voľna (skutočnéhovoľna!) a dobrú kávu). Takže zatiaľ viem, že v *the gentlewoman sú výborné články (nestíham čítať), *Monocle je zlatíčko - tento mesiac slávia 7 rokov! V *Purple fashion a v *Love obdivujem fotky (Miley ma však stále nedostáva), v *S Magazine je vraj pekná erotika - som ale ešte nestihla listovať, tak ako zatiaľ netuším ani Officiel Hommes.. a ak workoholik prestane pracovať, tak si o nich podrobnejšie čoskoro prečítate na Don't Skip Lunch.

We have a pile of awesome new magazines at home. And I have no time to go through them ( I need a day off, but a real one and a cup of coffee).So as far as I know there are great articles in*the gentlewoman (again no time to read them all), *Monocle  celebrating 7 th birthday! Beautiful pictures in  *Purple fashion and in *Love( but I am still not a Miley fan),apparently ther are some nice erotical pictures in*S Magazine , no time for that and also not idea  what is in Officiel Hommes. When workaholic stops working you can definitely read some more about them on Don't Skip Lunch.

fotky ja na iPhone9 komentárov:

 1. miley...??!!!
  mňa dostáva tá čo je pod ňou...:))
  ona mi ukázala, že slaninka sa dá na panvicu aj nastrihať..:)
  enrú

  OdpovedaťOdstrániť
 2. užívaj :)
  mimochodom, napadla mi jedna vec - uvažovala si niekedy nad giveaway o staršie čísla nejakých týchto super-krásnych-premakaných časopisov ? :))
  ja by som si rada zahrala :))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. vsetky cisla mame odlozene, nepytaj sa ako a kde, vsade ...
   ale mame par cisel dokonca 2x, tak sa doma poradim a mozno nieco vymyslime :)

   Odstrániť
  2. raj časopisov. dúfam, že raz vymyslia takú voňavku :))
   pekný deň prajem :)

   Odstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)