pondelok 14. apríla 2014

as always

Naďalej si myslím, že v pánskom štýle môže žena vyzerať dobre. Dokonca sexi (netvrdím, že práve ja a na tejto fotke som stotožním mužských predstáv..). Dôležité sú tie ženské detaily, aby nás rozpoznali od mužov, že. V mojom prípade to sú červené nechty. Práve včera som videla ženu vo veľmi peknom trochu pánskom kostýme a jej ženským prvkom boli pekne akoby nedbalo vyšesané, zamotané vlasy. Radosť pozrieť.

I still think that a woman dressed in mens’ clothes can look great. I would even say sexy( but I am not saying  that on this picture I am the ultimate guy fantasy).  The most important are the feminine details, so everybody can recognize that we are actually women. In my case it is about the red nails. Yesterday I saw a woman in men’s suit and her feminine detail was her hair in a loose bun. Lovely.

košela pánska Zara, traky American Apparel, nohavice local
foto workoholik 9 komentárov:

 1. Souhlas! Myslím, že na ženách není nic tak sexy jako pánský styl oblékání. V tom jsou muži dost znevýhodněni, protože naopak to bohužel neplatí:-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. stotožňujem sa s každým slovom :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. farba vlasov mas ako farbu oci .)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. osobne si myslim, ze existuju omnoho krajsie veci na zenach, ale ako obcasne spestrenie preco nie. Na druhu stranu tebe to sekne, neviem cim to je, ale pripadas mi ako nejaka managerka a paci sa mi to. Ak by som si to dala na seba ja pripadala by som si ako Britney Spears v klipe s Madonou..asi to treba vediet nosit a mozno mat na to trochu aj vek :))

  OdpovedaťOdstrániť
 5. uz ako mala som nosila tatove kosele, a nosim ich aj dnes, je to ten najlepsi kusok, ktory mam :)

  btw, neviem si vybrat pekny cerveny lak a ten tvoj sa mi velmi paci ;) povedz, aky to mas? :)

  OdpovedaťOdstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)