štvrtok 27. marca 2014

my dearBradatí muži teraz fičia (všimli ste si?). Ja som z nich úplne hotová. Musia byť však pestovaní - fúzy/brady pekne zastrihnuté, učesané a voňavé. Náš kamoš zareagoval a založil si online shop s rôznymi prípravkami a potrebami pre vaše fúzy aj vlasy. Už máme doma napríklad kefu na bradu (vyzerá trochu ako kefa na topánky), alebo nejaké to mydlo a olejček a ani neviem presne čo ešte, ale som spokojná :). Tak nech sa páči, slovenský eshop barber.sk. Kto rád facebook, tak tu.

Bearded men are in right now ( did you notice?).  And I am all  into these bearded guys. But they have to be well-kept, beard or moustache needs a good cut and needs to smell nice. So our friend has seen the opportunity and opened an online shop, where he sells all kinds of stuff to keep your beard clean and well-kept. We got an beard brush ( looks like a shoe brush), and a soap and oil,  don’t even  know what else, but I am happyJ So here you go the eshop barber.sk. And for FB fans facebook account here.

kozmetické výrobky barber.sk, lak na nechty rimmel 323 riviera red
foto ja na iPhone11 komentárov:

 1. máme doma olejček : Chlap sa mi teší že má jemnejšiu bradu a mne to krásne voní :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. aj ja som môjmu dala pastu na vlasy MrNatty... bradu moc nepestuje (občas škoda)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. vanilkový vosk na fúzy! a šampón čo vonia ako lízatko! môj život dostal nový rozmer, a danielov fúzik to čo si zaslúži :-D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. krásavec! ale nech sa nemračí (aj keď je tak mmmmm...), zostanú mu vrásky...:)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. uuu.. paradna stranka pre bradáčov... :D

  OdpovedaťOdstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)