piatok 7. februára 2014

who needs a surfboard by Chanel?


A do tretice sa brutálne a nezmyselne rozmaznáme. Pretože kto potrebuje surf od Chanel? Nikto. Vlastne ja. Len tak oprieť o stenu ako krásny objekt. No nie je bohovský? A tieto kolieskové korčule mi pripomínajú detstvo. Naposledy som totiž korčuľovala (ak ten pohyb, o ktorý som sa vtedy snažila, nazveme korčuľovanie), keď som bola na základke a tie moje korčule mali kolieska ešte takto vedľa seba - uf, to bolo fakt dávno!

And for the 3rd post we are going to get really spoiled. Because who needs a surfboard by Chanel? Nobody. Actually me. Just to put it against the wall as a nice object. Isn’t it just adorable? And those rollerblades remind me of my own childhood. The last time I rollerbladed ( in case we are going to call that rollerblading)was when I was in elementary school and my rollerblades were just like those on the picture, uff that was  such a long time ago.

teniskokorčule SaitLaurent, prkno Chanel 
foto ja z officiel hommes

7 komentárov:

 1. hneď ako som videla iba ten obrázok bez popisku si vravím, ten surf, načo by mi bol, ale tak by som ho oprela a sadla si oproti nemu a kochala :D tá čierna s bielou to je proste paráda.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. tak už vím, jaká dekorace mi chybí v pokoji :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. a k nemu este domcek niekde na plazi v Byron Bay, uz sa tak vidim :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ahoj, veľmi rada sledujem Tvoj blog, je jeden z mála na takej skvelej úrovni, len škoda, že poslednú dobu je Ťa tu tak málo vidno, nevravím, že ostatné posty nie sú zaujímavé, len tu dačo chýba proste...

  pekný deň
  Martina

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ahoj. mas pravdu. snad ak bude teplejsie vyleziem :)
   teraz je to tak, ze aspon raz za tyzden /vacsinou pondelky/ ma je vidno.

   pekny den aj tebe

   Odstrániť
  2. Ano, tie pondelky stoja za to:)
   A projekt "Techniques of Photographing GIRLS" je uplne skvely!
   Ide vam to krasne!

   Martina

   Odstrániť
 5. po prečítaní nadpisu ma hneď napadlo jedno meno! taká Victoria Beckham by ju určite brala, mala by ju do letnej výbavy; v zimnej má už totiž lyže od Chanel :D
  ale k sebe domov by som ho chcela aj JA.

  OdpovedaťOdstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)