streda 19. februára 2014

it existsStala sa neuveriteľná vec. Keď na jednom obale naraz prečítate: *top coat a ešte aj *fast dry! Znie to ako sen, niečo v čo som už prestala veriť, ale stále som dúfala, že to musí existovať. Ok nejde o svetový mier, ide len o lak na nechty. L'Oréal má v mojej obľúbenej kategórii gelových lakov na nechty aj tento top coat. Nanesiete ho ako poslednú vrstvu, lak rýchlejšie uschne a dlhšie drží. A teraz pozor. Drží až 10 DNÍ. Desať dní!. Fakt, nekecám. Kúpila som ho vo Viedni a stál okolo 11euro. U nás som ho ešte nevidela.

Something unbelievable happened to me. I read on a package : *top coat and *fast dry. That sounds  like a dream to me, like something I already stopped  to believe in, but still was kind of hoping that it has to exist. Ok it is not world peace, it is just a nail polish. L’Oréal has developed this gel nail top coat polis. You put it on your mail polish  as the last coat and your nail polish  is going to be dry quicker and it  is going to last longer. And  now  watch out, it is going to last for 10 days. I am not kidding. I bought it in Vienna and it cost me 10 euro.  I did not see it in a store here.

foto ja na iPhone10 komentárov:

 1. Ja mám od Catrice tiež Top coat speed dry, ale neviem povedať koľko vydrží, keďže mám záľubu v zoškrabávaní si laku na nechty :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. 10 dní, ale riad doma umýva Workoholik. Ak nie, tak ten lak je sen!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. nenene! normalka riady kazdy den, domace prace , makačka v praci atd!
   takze sen!! :)

   Odstrániť
 3. Maju ho u nas v DM za 4/5 eur, tiez som sa z neho tesila ale pracujem s papierom a za dva dni bol v hroznom stave

  OdpovedaťOdstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)