štvrtok 6. februára 2014

Hello little black blazerČierna a biela je tutovka, klasika, istota. Odveky a naveky nič nepokazí, či už samostatne alebo spolu. Pre sako to platí na 100%. Jedno čierne s peknou bodkovanou podšívkou som zaobstarala aj dievčatám do šatníka. A Terezka sa mu úprimne raduje.

Black and white are the classic colors that create the classic looks. You can never be wrong with them, together or separately. And  this counts for a blazer , 100 % sure. I got one black blazer with polka dot lining for my girls as well. Trezka is truly happy.

sako Zara kids
fotka ja na iPhone

7 komentárov:

 1. nedá sa nesúhlasiť! Ja som rada, že mám tiež túto klasicku doma, čierne, nadčasové sako zo sekáča, pôvodne JIL SANDER! wuej :P

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Mne trvalo asi tak dva roky kym som zohnala naozaj pekne, dobre sediace cierne sako, takze uplne chapem ako sa tesite tomuto pokladu. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ja som konečne našla minulý rok sako podľa mojich snov, pod zadok, pánsky strih... čierne sako je proste ku všetkému, tenisky až opätky.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. já tě prostě obdivuju, úplně úplně nejvíc se mi na tvém blogu líbí, že vůbec není jednotvárný a vymýšlíš pořád nové a nové věci, achjo, ono je to fakt super! ♥ kéž bych i já měla takové nápady :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. takže jeden zo základných kusov oblečenia už majú, asi sa im rysuje vkusný šatník :D

  OdpovedaťOdstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)