streda 22. januára 2014

bedroomAsi pred rokom (vlastne určite ešte o niečo viac) sme sa rozhodli refrešnúť spálňu. Hlavne sme potrebovali väčšiu skriňu. Potom sme vymysleli, že si čelo postele na stenu len namaľujeme a okolie dotvoria rámy. Toto ešte nie je finálna verzia, ale blíži sa to. Takže zľava: rám od smetiakov (zatiaľ prázdny), rám z blšáku (treba však nové sklo, lebo workoholik trošku neobratne pribíjal háčik) a Frauen Sind Frei und Wild by workoholik pre buffet. čierny Ribba rám Ikea a kresba od asi dvojročnej Dorotky, v prázdnom ráme tiež od smetiakov bude táto Vogue, v menšom čiernom ráme (tak trochu dedičstvo) je zarámovaná báseň od Rudyard Kipling. Nakoniec fotka starého Amsterdamu, kúpená v starožitníctve v Amsterdame. Plus stará raketa. Neslúži ako pomôcka.

One year ago (actually it must be even more) we decided to re-do our bedroom. We really needed bigger closet.  Then we decided to draw the bed-head on the wall and hang some picture frames as well. This is not the final version, but we are getting there. So from the left: frame found in the garbage (no picture in it yet) , second hand frame (needs new glass, workaholic broke it)and Frauen Sind Frei und Wild by workoholik for buffet. Black Ribba frame by Ikea and drawing from two year old Dorotka, in the frame found in the garbage there will be  this Vogue, in the small black frame ( kind of inherited) there is a poem by Rudyard Kipling. And the last is a picture of old Amsterdam, bought in an antique shop in Amsterdam. Plus a vintage tennis racquet. Which is not used as a  toy.
fotka ja na jednorázový Kodak15 komentárov:

 1. Veľmi pekné!!! Já se na refreš ložnice chystám už pěkně dlouho, ale zatím mě nic tak nenadchlo, tak vyčkávám. Rámy jsou skvělé!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Skvělé artefakty osobité, má to pěknou atmošku, já bych potřebovala refrešnou půlku bytu, ale nakonec raději vždycky zmiznu do aťasu, ale inspirace je to moc fajn..půjdu taky něco doma dělat :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Frauen je najviac a "...neslúži ako pomôcka" tak to to je koniec :D Ktorá báseň tam je zarámovaná?

  OdpovedaťOdstrániť
 4. zvedavosť mi nedala a hneď som šiel googliť báseň... vďaka za zážitok

  OdpovedaťOdstrániť
 5. to namaľovanie čela na stenu je super nápad. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. great picture! :)

  http://dreamybubblebee.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Your blog is suuuper inspirational, I love your taste for fashion and art,
  huge regards from Lithuania,have a beautiful day : )

  http://egluut.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)