streda 4. decembra 2013

Where They Create

fotky ja na iPhone z knihy where there create 

Nakúkať do okien, obzerať ako iní bývajú, priestor a interiér .. to je moja veľká záľúba. Od toho už naozaj nie je ďaleko k tomu, špehovať kde a ako ostatní pracujú. Štúdia, kancelárie, ateliéry. Kniha Where They Create poodhalí niekoľko veľmi kreatívnych pracovísk z celého sveta, vždy spolu so zaujímavým rozhovorom.
Z knihy vyberám ako prvé Acne Studios. Fashion house a kreatívny tím sídli priamo v starom meste Stockholmu, v bývalej budove bankového úradu. Celým "úradom", kanceláriami, kreatívnymi zákutiami, neporiadkami na stole, showroomom aj baletnou sálou, vás prevedie v prípade Acne Studios CEO Mattias Magnusson.

 Peek into random windows, see how other people live, space, interior..that is my favorite activity. And from  there you are very close to spy how other people work. Studios, offices, ateliers . The book ”Where They Create“ introduces some of the most creative workplaces, including interesting interviews.
I pick the Acne Studios. The fashion house and the creative team are settled in the city of Stockholm, in an old bank office building. The office tour, through the creative spaces, the mess on the tables, showroom and ballet studio is done by Acne Studios CEO Mattias Magnusson.

5 komentárov:

  1. Tvoje tipy mam naozaj rada, minule som si nechala poradit so skvelou vystavou v SNG, tak si dam teda poradit aj s touto knizkou, vyzera skvelo. ;)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. To je uzasne! Diky za tip. Teda tip pro vanocni darek pro me :D

    OdpovedaťOdstrániť
  3. ooo Paul Barbera je najviac!!! Ešte má jeden projekt Love lost project, ten sa bude velmi tvojmu drahemu pacit:-)) (ak ho uz nahodou nepozna) http://love-lost-project.tumblr.com/

    OdpovedaťOdstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)