sobota 7. decembra 2013

weekend inspiration #421.foto ja 2. foto google

Už sa to inak ani nedá. Včera bol Mikuláš (tie Zara pukačky, čo sme mali v čižmičke, si tam dala ty mami?!) aj akási snehová fujavica a dnes ráno máme v Bratislave jemne nasnežené. Čo som ale vlastne chcela.. že sa tie vianoce dajú zvládnuť a parádne vystrojiť aj bez veľkých finančných investícií (pretože nervy investujeme vždy). Stačí byť trochu kreatívny. Napríklad zozbierať rôzne drievka a hľa stromček. Alebo obyčajný baliaci papier a špagát z papierníctva - výhodou sú megametre materiálu, takže tento rok bude u nás pobalené veľmi pobne ako ten minulý.

Yesterday it was St. Nicolaus day here (Those Zara hairgrips, we found in our stockings were from you mum?) and also there was this Xaver storm and we got a little snow here in  Bratislava. But what was I saying…oh yes that you can have a wonderful Christmas even without spending too much money on the decoration. You just need to be a little creative. For example putting together few wooden sticks and creating a Christmas tree, or using a regular brown-paper and cord to wrap your presents. Our Christmas presents will be wrapped pretty similar to last year.

2 komentáre:

  1. Ja si pri tvojich vikendovych inspiraciach vzdy uvedomim ako hrozne rychlo bezi cas! A teda k postu, tiez mam rada taketo diy dekoracie. ;)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. taky miluju takovéhle diy dekorace, měla jsem jich teď o víkendu plnou hlavu a vyrobila si pár krásných dekorací:) a tyhle dárečky vypadají dokonce mnohem líp, než zabalené běžným balícím papírem

    OdpovedaťOdstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)