sobota 11. mája 2013

weekend inspiration #15

Páči sa mi, keď niekto cestuje so štýlom. V poslednom čase som toho -na moje pomery- nacestovala dosť a ešte ma pár pekných výletov čaká. Mám jeden celkom fajn kufor (no zažil toho s nami už ozaj veľa, o čom svedčí už jedno nefunkčné koliesko). No takto by to bolo lepšie:
        Tak napríklad monograme LV je na cestovnej batožine celkom znesiteľný. Ako na prvom obrázku. Plus si k tomu môžete prečítať aj veľmi praktický článok od parkandcube.com, ako sa šikovne pobaliť a úplne nepokrčiť. Fakt inšpiratívne! Alebo .. aha Belmondo v Benátkach v roku 1960. Dokonalý pán. Téme "How to travel in style" sa venuje pánsky Mr Porter presne tu. A je to nie len o batožine, ale aj o oblečení.
        Plus sa cez víkend na facebooku objaví pár vecí, ktoré sa mi k téme "How to travel in style" páčia. Tak sledujete a kľudne prihoďte aj vy nejaký tip! A áno viem, že na cestu lietadlom sa oplatí akurát obyčajná šunka, no who cares?!

fotky parkandcube.com a mrporter.com


5 komentárov:

 1. Tá Belmondova taška je krásna! A s tvojou poslednou vetou súhlasím ale oplatí sa mať niečo pekné už len kvôli dobrému pocitu keď už veľa cestuješ :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. och....belmondo...toho milujem už od detstva..úžasný muž :))

  kulli

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ja tiez velmi vela cestujem a tipy-netipy, vzdy sa snazim do prirucnej napechovat 20 kg a 4 pary topanok,cize vsetko je pokrcene tak ci tak.. ale nosim si miniaturnu cestovnu zehlicku :D

  www.h-illa-rious.blogspot.com ----------- pozyvam vas na moj chanel giveaway :)
  xxx

  OdpovedaťOdstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)