pondelok 1. apríla 2013

the days

Užívam si štvordňový víkend a myslím, že by som taký potrebovala stále. Normálny víkend totiž vždy ubehne ako nečakaná rýchlovka. Bolo veľa plánov (ako napríklad nafotiť outfit), no skoro nič sa nerealizovalo. Na vine je jednoznačne snehová fujavica, no dobre, trochu aj moja lenivosť. A tak čo najviac času trávime doma. Kúpila som si knihu a neviem ju prestať čítať (čoskoro o nej napíšem viac) a listujem časopisy: v britskej Elle píšu, že biela je farba tejto sezóny, môže byť. Plus krásnym The Gentlewoman len listujem a nedýcham. Ešte pojedáme koláče a konečne sme presadili fazuľu, ktorá už pár týždňov žila len z vody a vaty. Život vo vatičke, to je paráda!


fotky ja na iPhone + fotošop


5 komentárov:

 1. U nás naprosto stejná pohoda, jen včera mikro výlet do Brna a Elle decoration UK - April, takže káva a klid.
  Veselé Velikonoce !

  OdpovedaťOdstrániť
 2. ja som tiez cely vikend zavreta doma, upratujem skrinu a po veceroch citam a pozeram filmy:)

  http://yn-spire.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Právě dopíjím odpolední kávičku a než se dítě vzbudí, chystám se na nový National Geographic ČR :-) Včera jsem si dala kulturní dopoledne, zvládla jsem tři výstavy a dneska relax a odpolední návštěva kamarádů. Užij si volný den!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Také by mi nevadilo mít čtyřdenní víkend častěji :D člověk toho stihne tolik, když nemusí celý den sedět ve škole nebo v práci a koukat na hodinky :/

  www.lorietta.cz

  OdpovedaťOdstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)