utorok 10. apríla 2012

Fashion revolution

Kniha Saint Laurent rive gauche Fashion revolution je moja najnovšia z kategórie móda. Obálka je už sama o sebe dokonalé retro a obsah perfektný. Zmapovaná celá cesta k otvoreniu ikonického butiku YSL Rive Gauche v roku 1966 v Paríži a všetko čo sa dialo okolo. Bolo to vtedy prvý krát, kedy veľký návrhár vytvoril kolekciu ready-to-wear. Kniha obsahuje vzácne fotky z módnych magazínov, skice, výňatky z vtedajších publikácii, múzy (Betty Catroux, Loulou de la Falaise..), citáty... dokonca text od Pierra Bergé spoluzakladateľa YSL.
       YSL je pre mňa naozaj ikona, čítala som minulé (alebo to už bolo predminulé?) leto jeho životopis. Bola to obyčajná kniha, dosť nudná.. No táto publikácia Vás prevedie úplne iným svetom módy! Kúpite napr. tu
fotky ja na NikonD80 

14 komentárov:

 1. Jeeej to vyzera dobra kniha...Ja strasne chcem aj knihu o Carine Roitfeld - Irreverent...Mimochodom jedna otazocka kde sa da na Slovensku zohnat ten SELF - SERVICE casopis o ktorom si tu minule pisala?

  Dakujem
  Lucy
  www.fashionvisionsss.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. self service sme kúpili v kníhkupectve PantaRhei v Eurovea v oddelení zahraničná tlač. treba sa dobre pozerať a hlavne mať šťastie :)

   Odstrániť
 2. to vypadá zajímavě! ty malůvky!!!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. snáď si ju niekedy kúpim vyzerá naozaj ako must have (:

  OdpovedaťOdstrániť
 4. líbí se mi ta fotka frajera a frajerky :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. pecka!

  xxx
  www.cristeene.blogspot.com
  www.cristeenepics.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 6. ten nudný životopis jsem taky četla, tohle vypadá mnohem zajímavěji!! :)

  OdpovedaťOdstrániť

Napíšte komentár/Write your comment, thank you :)